Problémy s registracemi

Vyskytly se určité technické problémy s registracemi na fórum, bohužel vám není odeslán aktivační kód, čili pokud by jste nutně potřebovali na fórum napsat a nejste registrováni. Pošlete mi váš registrační mail a login na admin@ultima.cz a já vám účet aktivuju.

TENTO PROBLÉM BYL PRÁVĚ ODSTRANĚN A REGISTRACE FUNGUJÍ BEZ PROBLÉMŮ


Doplnění k fóru:
Od nynějška, kdo bude vyrábět uprostřed fór typu "galerie" diskuze o čemkoliv jiném, než co se týka zmiňovaného tématu, bude smazán, zablokován a zlikvidován, případně neustále likvidován dokud ho to nepřestane bavit. Na podobné blbosti jako diskuze o muzice máte diskuzi, ne fotky , co ty na to maly_zeli? Jakože podmínky či podobné věci zde nejsou zvykem, tak tenhle uživatel ji právě imaginárně dostal. Zbytku osazenstva se jen ironicky optám - jste snad dobytek aby jste museli následovat vola? Opravdu mi dává tohle fórum zabrat a to nejen mě ale i moderátorům z vašich řad, tak prosím nebuďte tak omezení a podívejte se kam a o čem píšete či na co odpovídáte, jinými slovy, nebuďte tupé stádo a udržte tady trošku řádu. Jsem už teď na ultima.cz sám a nemám tolik času či prostředků, abych dokázal bez vaší pomoci udržet jakousi kvalitu, kterou si doufám ultima.cz drží.

Dále byly zakázány mailové adresy gmail a spousta dalších, pokud takovou vlastníte tak se s ní prostě nezaregistrujete, stejnětak to platí o všech ruských doménách.