Čístka fóra

Byla odstraněna témata porušující pravidla, především z části fóra 56b, několikrát jsem zde psal, že to znovu třídit nebudu, tedy věřím že vás to nepřekvapuje, odstraněných auditek je 54. Návod a pravidla jak psát do serverových sekcí najdete zde. Každý člověk, který tvoří audítko s dotazem by si je měl nejprve přečíst než vytvoří nějakou zvrácenost, ve které mu lidi pomohou, a já ji smažu dříve, než si stačí přečíst odpověď. Pokud by chtěl někdo tyto fóra, nejsem proti, ale já sám se přikloním k mazání, nemám další 3 dny jako minule abych to dal dokupy bez toho.

Poslal: lynx - Pondělí, 11 červen, 2007 - 11:47 CET

Komentáře:

tartaros
12.06.07, 12:25 no nevim mozna to nebylo uplne nutny :)
ja obvykle temata vyrazne porusujici pravidla zamykam, z cehoz se lidi celkem poucej, a v sekci 56b nepovazuju neuvedeni [56b] v nazvu topicu za tak vyrazny poruseni pravidel, je to spis jen pritezujici okolnost v pripade dalsich poruseni ;)
ale jinak pochybuju ze by se tim mohlo ztratit neco hodnotnyho, lidi ktery neco chteli necht si to napisou znova.
lynx
13.06.07, 16:27 Ne proste ty pravidla jsou tu od toho aby se dodrzovaly, pokud ti vadi, ze to mazu, nemas to nechat dojit tak daleko aby tam byla stranka nejasnych temat, ja osobne preferuju predevsim prave to oznaceni [56b], protoze v pripade mozneho zhrouceni databaze mam jasno kde co patri a diky tomu ze je uz databaze vazne velka, ji budu muset nahravat po kusech a tohle mi celkem helfne.
tartaros
13.06.07, 18:33 povidam "ale jinak pochybuju ze by se tim mohlo ztratit neco hodnotnyho, lidi ktery neco chteli necht si to napisou znova."
jinymi slovy ne, opravdu mi to nevadi :))
lynx
13.06.07, 22:51 No me zas ty tematka mrzi ale co uz, nemam tolik casu