UO Autopilot

UO autopilot je velmi užitečný prográmek ,se kterým lze dělat skoro jakékoliv macro v ultimě online. Lze s ním dokonce i tavit po 1 oru a trénovat Bowcraft po 1 logu.Tento prográmek asi moc lidí nepoužívá ale je dosti univerzální.
Popis základní obrazovky:

Notes - je na zapisování k macru např. co je co a podobné věci.

Macros – zde se ukládají klávesy které jsou potom používány ve Script.
Locations – sem si uložíte všechny potřebné pozice dále používané ve Script
Variables – tady se ukládají sumy abyste je nemuseli ve Script psát.
Srcipt – Sem se píší níže zmíněné příkazy


příkazy:

left click at location #x – znamená že se kursor myši přesune na lokaci x a jednou klikne levým tlačítkem myši (zde x znamená číslo pod kterým máte uloženou souřadnici v Locations)
double left click at location #x – znamená že se kursor myši přesune na lokaci x a dvakrát klikne levým tlačítkem myši (zde x znamená číslo pod kterým máte uloženou souřadnici v Locations)
wait x second – je to vlastně pauza která nastane používá se například při kování aby se daná věc stačila vytvořit (zde x znamená počet sekund)
Drag y object from Location #x to Location #x – slouží pro přenášení itemů s kupy na jiné místo.nejvíce využívané při tavení po jednom a trénování bowcraft. (zde x znamená číslo pod kterým máte uloženou souřadnici v Locations a y kolik objektů má být z kupy přeneseno z jedné lokace na druhou)
send macro #x – použije klávesu uloženou v macros (zde x je číslo pod kterým máte uloženou klávesu)
Repeat x times – slouží k opakování jednoho úryvku ve script (x je počet opakování)
End Repeat – určuje kam až se má opakování provádět. Musí se použít při Reapeat.

Ukázka jednoduchého macra třeba na hiding

Send macro #1
Wait 2 second

Do macros jsem si nastavil např. klávesu F5 ,která je v herním klientovy nastavena jako požít skill hiding.Poté jsem si vypočítal kolik času je potřeba ,aby se postava stihla schovat a nepsalo to ,že mám počkat čímž se zahlcuje server.To je vlastně úplně jednoduché macro, které se dá využít pro jakýkoliv takovýto skill.

Teď těžší macro na které jistě někdo z vás čeká je to na skill bowcraftDrag 1 object from Location #1 to Location #2
Double Left click at Location #3
left click at location #5
double left click at location #4
wait 2 second

Znamená to že mi kursor najede na lokaci 1 kde mám kupu logů ,vezme jeden a přetáhne ho na lokaci 2.Poté přejde na lokaci 3 kde je dýka a 2x na ni klikne tím se vytvoří target ,který přejde na lokaci 5 ,což je místo kousek nad místem kde jsou nastaveny logy (je tomu tak, protože hra položí dřeva trošku výše než je lokace 2). To vyvolá okno na výrobu ,kde už jen 2x klikne na lokaci 4 ,což jsou u mě tyčky na šípy.Počká 2 sekundy a výroba jednoho kusu je hotova.
!Pozor u tohoto macra je potřeba přehodit jazyk na angličtinu jinak nebude fungovat!


Kdo tento návod nepochopil a nebo by chtěl sestavit nějaké macro ,ať klidně píše na můj e-mail jan.kaba@seznam.cz
 

Poslal: Vampire - Sobota, 08 říjen, 2005 - 18:48 CET